Netcam Studio

Web Kamerası Takip Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 0.9.7.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Moonware Studios
Bilgisayarınızda takılı olan webcam' i kullanarak evinizi ya da işyerinizi canlı olarak görüntülemenize olanak sağlayan Netcam Studio yazılımı sayesinde olan biteni takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda canlı yayın için HTML kodu da oluşturabilirsiniz.

Bilgisayarınızda takılı olan webcam' i kullanarak evinizi ya da işyerinizi canlı olarak görüntülemenize olanak sağlayan Netcam Studio yazılımı sayesinde olan biteni takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda canlı yayın için HTML kodu da oluşturabilirsiniz.

Oldukça modern bir arayüze sahip olan yazılımı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kolaylıkla kullanabilecek şekilde tasarlanmış yazılım sayesinde takip ettiğiniz web kamerası için hareket algılama ve VLC üzerinde canlı yayın gibi farklı seçenekleri de kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca videolardan ekran görüntüsü de alabileceğiniz yazılım ile video yayınlarını kütüphanenize kayıt edebilir ya da programı FTP, ağ ve bulut hesabınız ile senkronize ederek görüntüleri buraya aktarabilirsiniz. Zamanlama özelliğine de sahip olan Netcam Studio kullanıcılara belirleyecekleri zaman aralıklarında video kayıt ve yayın akışı sağlayabilme imkanını da sunmaktadır. Program ile zamanlama ayarı yaparak dilediğiniz zamanda kayıt işlemine başlayabilir ve belirlediğiniz zaman aralığında sonlandırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Netcam Studio indir